Абсолютні новинки!

08/05/14

До осені ми оновили лінійку закусок і підготували для Вас кілька унікальних пропозицій. Крім традиційних, давно всім знайомих, смаків закусок, які вже стали класикою, з'явилися абсолютно нові продукти для бутербродів ( «З куркою», «Грибна», «З бужениною», «З шинкою та сиром» и т.д.), з'явилися абсолютно нові продукти для бутербродів, що не мають аналогів на українському ринку - закуска «Делікатесна» і закуска «З баварськими ковбасками».

Закуска «Делікатесна»- ця закуска є гідною прикрасою будь-якого столу, вона просто чудова на смак. Ніжна, пікантна, незрівнянна. І це зовсім не голослівне твердження. Згідно з проведеним нами дослідженням «Делікатесна» закуска показала відмінні результати. Крім смаку закуска стала виглядати ще смачніше, золотисті ікринки грають на бутерброді приємними фарбами. Штучна ікра, що входить до складу закуски є високоякісним аналогом натуральної щучої ікри. Ця ікра не тільки зовні схожа на натуральну ікру, але на відміну від інших видів імітованої ікри володіє багатьма іншими властивостями цінної ікри. Вона так само лопається з відокремленням оболонки ікринки від її вмісту, має смакові властивості і багато інших якостей, аналогічні своєму натуральному прототипу, якими жоден вид імітованої ікри відомий раніше не міг володіти за визначенням.

Закуска «З баварськими ковбасками» - закуска для тих, хто любить страви «з вогником». Вдало підібрана композиція із запашних спецій - чорного перцю, чилі, коріандру - додає звичному продукту пікантну нотку, а наявність у складі баварських ковбасок (не просто спецій, що додають смак!) робить закуску неймовірно ситною і смачною. Крім чудового смаку, закуска порадує Вас прекрасним післясмаком. Спробуйте закуску «З баварськими ковбасками» і ви зрозумієте, що це те, що Ви так довго шукали для найсмачнішого бутерброду!

27/11/20
Вітаємо переможця! Сьогодні 27.11.2020г. завершено дослідження серед споживачів бутербродних пастоподібних продуктів.

Сьогодні 27.11.2020г. завершено дослідження серед споживачів бутербродних пастоподібних продуктів. Згідно…

10/06/14
Зустрічайте новий хіт!

Настала золота пора - осінь. Так і хочеться прогулятися в лісі, зустрітися з друзями, і в теплій компанії…