Історія

Історія самої кращої пропозиції для бутербродів на ринку України триває ось уже 20 років. За весь цей час продукти ТМ «Пікнік-меню» не побачили жодного настільки ж сильного і упевненого конкурента. Найголовнішою відмінністю бренду є наявність натуральних інгредієнтів, що входять до складу, тобто закуски не просто «зі смаком ...», що означає рясну наявність у складі ароматизаторів, а з наявністю повноцінних продуктів, бережно оброблених нашими фахівцями.

Фахівці ТОВ «Тайфун-2000» є професіоналами в області харчової промисловості, займаються науковою діяльністю.

Ідея створення продукту

Спочатку закуски були науковим експериментом співробітників нашої Компанії. Був цікавий сам процес створення продукту, що не має аналогів на ринку. А оскільки в ті часи Компанія займалася роздрібною продажею млинців з різними начинками, виникла ідея з розробки закуски, яка буде легко намазуватися на млинці, мати насичений смак і володіти достатньою ситністю. Вийшов чудовий продукт, який можна намазати не тільки на млинці, а й на хліб, а також використовувати при приготуванні інших страв.

Саме так з'явилися на світ закуски ТМ «Пікнік-меню», які й досі не втратили своєї актуальності, користуються величезним попитом у споживачів.